Otec Britney Spears je na tom údajně špatně! Měl přijít o nohu!

Britney Spears 5

Autor: Libor Frýdl

7. prosince 2023 21:12

Otec Britney Spears Jamie (71) bojuje s vážnými zdravotními problémy. Hovoří se dokonce o tom, že mu museli lékaři amputovat nohu.

Britney Spears oslavila své 42. narozeniny a setkala se s některými členy rodiny, se kterými má dlouhodobě špatné vztahy.

Šlo o její matku Lynne a bratra. Její otec ale u setkání chybě. A v médiích se spekuluje proč.  

Jak informuje TMZ, Jamie Spears podstoupil operaci, při níž přišel o nohu! "V jedné noze měl masivní infekci, kvůli které skočil v nemocnici," píše server.

!Absolvoval pět operací, ale infekci se potlačit nepodařilo. Jediným způsobem byla amputace nohy," uvedl informovaný zdroj.

Jamie měl v minulosti problém s alkoholem a sužují jej i další zdravotní problémy. "Nevypadá to s ním vůbec dobře," dodal člověk z jeho okolí. 

Jamie Spears byl do roku 2021 poručníkem hvězdné zpěvačky, ta proti tomu ale dlouhá léta bojovala a soud nakonec jejím požadavkům vyhověl.

Od té doby jsou mezi nimi napjaté vztahy a zpěvačka dokonce adresovala svému otci pořádně drsná slova prostřednictvím sociálních sítí. Mimo jiné mu vzkázala, aby shořel v pekle. 

Soud v Los Angeles ukončil téměř 14 let trvající opatrovnictví týkající se majetku i soukromých záležitostí americké popové zpěvačky Britney Spearsové v listopadu roku 2021. 

Opatrovnictví bylo zavedeno kvůli zpěvaččinými dřívějším psychickým obtížím, Spears požádala soud o jeho ukončení ten samý rok v červnu. Při té příležitosti kritizovala svého otce Jamieho Spearse, který byl od roku 2008 jejím opatrovníkem.

Podle zpěvačky ji nutil vystupovat proti její vůli, brát lithium a nedovolil jí se vdát za přítele Sama Asghariho a mít s ním děti. Soudkyně pak koncem září uvolnila Jamieho Spearse z funkce opatrovníka. 

Témata: Britney Spears