Osobní strážce Taylor Swift opustil práci snů! Šel do války!

Taylor Swift

Autor: Libor Frýdl

9. června 2024 16:28

Osobní strážce slavné zpěvačky Taylor Swift, který ji doprovázel během jejího Eras Tour, učinil odvážné rozhodnutí opustit svou práci v Los Angeles a vrátit se do rodného Izraele, aby se zapojil do boje proti Hamásu. K tomuto kroku ho přiměly krvavé útoky na civilisty. 

Podle magazínu Variety, který citoval izraelského novináře Erana Swise, strážce sdělil: "V USA jsem měl docela dobrý život. Měl jsem skvělou práci, kterou jsem miloval, úžasné přátele, které považuji za rodinu, a velmi pohodlný domov. Nemusel jsem sem přijít, ale nemohl jsem jen tak stát a přihlížet. Rodiny jsou vyvražďovány a upalovány zaživa ve svých domovech jen proto, že jsou Židé nebo Izraelci."

Dále uvedl, že zatímco jedna strana chrání miminka, děti a staré lidi, druhá strana je používá jako lidské štíty. Vyzval lidi, aby si představili, že se podobné hrůzy dějí v jejich zemi, jejich sousedům a rodině.

Strážce si přál zůstat v anonymitě, ale fanoušci Taylor Swift ho znají z jejích koncertů. Záběry, jak na koncertech pečlivě sleduje zpěvačku, se v posledních měsících šířily po sociálních sítích.
 
 

Témata: Taylor Swift