Ornella Koktová: PRVNÍ FOTO po návratu ze Survivoru! Takhle vypadá rodinná idyla

Ornella Koktová 3

Autor: Pavel Krejčí

15. března 2024 11:16

Ornella Koktová už nemusí tajit, že ze zdravotních důvodů předčasně skončila v probíhající řadě Survivoru. Ani to, že už je doma. Fanouškům ukázala, jak se mazlí s dětmi i manželem. 

Koktová zveřejnila na instagramovém profilu fotku celé rodiny v posteli. "Tohle mi chybělo úplně nejvíc. Naše ranní tulení, povídání… zkrátka bytí jen s těmi nejbližšími," svěřila se fanouškům po návratu z exotické reality show.

"Věřte, že odchod ze Survivoru pro mě nebyl nejlehčí a myslím si, že kdo to viděl, tak ví. Zdraví máme jen jedno (i když to může znít jako 'fráze') a opakuji, že ho neohrozím jen kvůli bytí v televizní show. Vážně to, co se mi stalo, nebyla žádná sranda a já vím, kde jsou hranice," napsala trojnásobná maminka.

Ornella každopádně účasti v náročné televizní soutěži nelituje. "I přes ty zdravotní patálie mi to dalo do života hrozně moc! Hlavně lidi v našem kmeni. Děkuju za všechno, Titáni," dodala Koktová. 

Známé tváře tentokrát tvoří kmen Titánů, jehož členy jsou kromě Ornelly Koktové zpěvák Sebastian Navrátil, komik Martin Mikyska alias Mikýř, zápasník Samuel "Pirát" Krištofič, tanečník Martin Prágr, herečka Ivana Jirešová, influencerka Yenifer Cao, modelka Denisa Dvořáková, cestovatel Martin Carev a módní návrhářka ​Rachel Karnižová.

Témata: Ornella Koktová Survivor