Ondřej Brzobohatý se nestačil divit! Tohle se dělo u soudu s "ex" Kuchařovou

Ondřej Gregor Brzobohatý s manželkou Táňou. 6

Autor: Pavel Krejčí

6. června 2024 10:40

Rozvod Ondřeje Brzobohatého a Taťány Kuchařové stále není věcí minulosti. K soudu v kauze úniku citlivých informací z církevní žaloby ve středu přišel jen hudebník. A nestačil se divit! 

V kauze jde o to, že Brzobohatý se domnívá, že média získala informace právě od Kuchařové, která vinu odmítá. První stání proběhlo v lednu, pak se do věci neúspěšně vložil mediátor. Zatímco modelka včera osobně nedorazila, hudebník přišel s právníkem. Šokovalo ho zejména svědectví redaktora o údajném nátlaku ze strany někdejší Miss World.

"Já jsem upřímně ještě v emocích, takže já se k tomu ani nechci vyjadřovat a počkám až na výsledný verdikt soudce," řekl muzikant webu extra.cz po jednání.

Čtěte také

Brzobohatý podle svých slov netušil, že fakta jsou daleko krutější, než si vůbec myslel. "Já jsem 90 % z toho, co zaznělo, vůbec netušil," podotkl s tím, že si zatím nedělá jakékoliv naděje, protože nezná argumenty protistrany. 

Kuchařová zatím průběh soudu nechce nijak komentovat. "Nebudu média ani veřejnost informovat o průběhu soudního líčení, na rozdíl od mého bývalého manžela. Budu se bránit a vyjádřím se až po rozsudku," sdělila serveru super.cz.

Témata: Ondřej Brzobohatý Taťána Kuchařová