Oldřich Vízner: Psychicky náročné období! Herec se drží v ústraní

Oldřich Vízner

Autor: Pavel Krejčí

14. srpna 2023 10:40

V médiích se v průběhu letních měsíců skloňuje jméno Oldřicha Víznera, který na jaře oslavil 76. narozeniny, poměrně často. Okolnosti přitom nejsou moc pozitivní. Nejprve to bylo úmrtí bývalé manželky, nyní jsou to zdravotní potíže samotného herce, který se jinak raději drží v ústraní. 

V tuzemských médiích se v posledních dnech objevují články o Víznerově podlomeném zdraví. Herec dokonce chyběl na posledním rozloučení s bývalou manželkou Janou Šulcovou, které proběhlo v areálu krematoria v pražském Motole. 

Nicméně to neznamená, že by se s ní vůbec nerozloučil, což by bylo zvláštní, když se proslýchá, že spolu v poslední době opět vycházeli. Podle dostupných informací se zúčastnil smuteční hostiny v kruhu nejbližších.

Čtěte také

Vízner a Šulcová se dočkali dvou dcer. Na konci osmdesátých let však nastala krize, kterou jejich vztah nepřežil. Kromě rozvodu přišel v té době i zásadní zvrat v profesní kariéře herečky, která po roce 1989 už tolik netočila, případně spíše pracovala pro televizi.

Vízner se po rozvodu se Šulcovou dal dohromady s jinou kolegyní z branže Vendulou Křížovou, která na posledním rozloučení s první manželkou svého bývalého muže nechyběla. 

Témata: Oldřich Vízner