Odkaz Karla Gotta (†80) žije dál: Co nového přinese příští rok?

Hrob Karla Gotta 5

Autor: Pavel Krejčí

11. listopadu 2023 14:47

Velké věci se budou i příští rok dít kolem Karla Gotta, ačkoliv letos v říjnu uplynuly od jeho odchodu už čtyři roky. Ivana Gottová navnadila fanoušky už minulý měsíc, před pár dny se na ně obrátila znovu. Na co se mohou těšit? 

Dnes už slaví svátek svatý Martin, přesně před týdnem měl ale jmeniny Karel, což pochopitelně iniciovalo fanoušky legendárního zpěváka, kteří zahrnuli pozůstalé přáními k svátku. Čím se jim rodina Gottových odvděčila?

Ivana Gottová nejprve příznivce ujistila, že na svého muže vzpomíná s vděčností a láskou. Také poděkovala za podporu, která jí pomáhá s budováním jeho odkazu. A lidem také něco slíbila. "Už brzy Vám poodkryjeme detaily nově připravovaného projektu s názvem VILLA GOTT," uvedla na instagramu.

Vdova již v říjnu oznámila, že se spolu s dcerami rozhodla u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupnit rodinné sídlo v ulici Nad Bertramkou. Dveře se otevřou příští rok. 

Fanoušci se podle ní mohou těšit na autentický zážitek. Vilu uvidí tak, jak v ní zpěvák žil od roku 1974 až do své smrti na začátku října 2019. "Vím, že by ho těšilo, že se náš rodinný dům otevře veřejnosti," poznamenala.

Témata: Karel Gott Ivana Gottová