O co se to snaží? Meghan dopálila fanoušky!

Meghan Markle 4

Autor: Libor Frýdl

19. dubna 2024 20:07

Poté, co Kate Middleton oznámila zdrcující diagnózu, začala její švagrová Meghan hned pracovat na plné obrátky. Mnohým však připadá podezřelé, že vévodkyně ze Sussexu začíná dělat věci, které jsou až příliš podobné královským povinnostem, které s radostí vykonávala manželka prince Williama. 

Meghan Markle a princ Harry se stále více vzdalují britské královské rodině. Jejich vztahy jsou již delší dobu narušeny a vypadá to tak, že je nespojí ani rakovina princezny Kate, o které se dozvěděli spolu se zbytkem světa.

V roce 2020 se rozhodli opustit své královské povinnosti a přestěhovat se do Ameriky, kde otevřeně diskutovali o problémech v britské monarchii, které měly zůstat tajemstvím. Od té doby se v Británii ukázali jen zřídka.

Nyní se ale zdá, že manželka prince Harryho využila příležitosti polepšit si v očích veřejnosti a momentálně se snaží zaplnit prostor, který po sobě zanechala Kate Middleton, která musí podstupovat léčbu chemoterapií.

Začátkem měsíce se Meghan setkala s nemocnými dětmi, aby jim přečetla jednu ze svých nejoblíbenějších knížek. Fanouškům tato návštěva připomněla královnu Camillu a Kate, princeznu z Walesu, které se také dělí o své oblíbené dětské knihy, aby povzbudily mladé lidi ke čtení. Snaží se Meghan nahradit Kate? 

Témata: Meghan Markle