Novinky z Bertramky! Ivana Gottová žádá fanoušky o pochopení

Karel Gott s manželkou Ivanou na záběrech z filmu Karel 5

Autor: Pavel Krejčí

15. dubna 2024 14:01

Ivana Gottová si na pondělí 15. dubna přichystala velké a důležité oznámení pro fanoušky. Plány pro letošní rok odhalila už před časem, nakonec se ale budou měnit. Vdova dnes prozradila, co bude jinak. 

Gottová na úvod připomněla, že na letošní podzim plánovala zpřístupnění rodinného domu na Bertramce fanouškům pod novým názvem Villa Gott. Už v dubnu je ale jasné, že se to povede až v příštím roce.

"Plány a přípravy jsem spolu se svým týmem rozjela naplno. Chci vám náš domov ukázat autenticky, tak, jak ho měl Karel rád a jak v něm žil, včetně všech důležitých detailů a zajímavostí, o které bych vás nerada ochudila. A to bohužel ještě nějakou chvíli potrvá, tedy déle, než jsme všichni předpokládali a plánovali," uvedla na instagramu.

"Už teď bohužel víme, že do letošního podzimu nebudeme moci vilu nachystat a veřejnosti zpřístupnit. Prosím vás tedy o trpělivost. Villu Gott vám určitě otevřeme, jen termín musíme posunout až na polovinu roku 2025. Věřím, že toto mé, pro mě nelehké, sdělení pochopíte," pokračovala.

Vdova se však rozhodla potěšit příznivce jinou informací. "Nemůžeme a ani nebudeme opomíjet tento významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin a 5. výročí jeho odchodu. Proto vás všechny, co nejsrdečněji, zveme do pražské O2 areny 5. listopadu 2024 na výjimečný vzpomínkový koncert 'Karel Gott - jeho písně žijí dál', kde vystoupí celá řada hudebních hvězd, i zcela nečekaných!" oznámila na sociální síti.

Gottová lidem slíbila, že se do největší české haly pokusí přenést i trochu atmosféry z Bertramky. "Bude mi ctí, když si Kájovy nádherné písně připomenete spolu s námi. Věřím, že budete z koncertu nadšeni a posunutí otevření Villy Gott mi odpustíte!" dodala. 

Témata: Ivana Gottová Karel Gott