Novinky od Jiřího Krampola: Konečně se stalo to, na co čekal!

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 3

Autor: Pavel Krejčí

25. června 2024 14:28

Je to oficiální! Jiří Krampol se opravdu dočkal a ještě před červencovými 86. narozeninami se dostal z nemocnice do nového bytu. Kolik tam má prostoru a jak si zatím užívá novou kapitolu svého života? 

Minulý týden se objevila informace, že stěhování Jiřího Krampola z nemocnice na novou adresu je konečně na pořadu dne. Slavný pacient musel opakovaně vysvětlovat, že nepůjde do domova důchodců. Nyní už je jasno...

Podle posledních informací už lékaři herce propustili do bytu v domě s pečovatelskou službou. "Jsem tady šťastný, žiju na 21 metrech čtverečních a nic mi tu nechybí. Jsou tu hrozně fajn lidi," řekl on sám webu ŽivotvČesku.cz.

Čtěte také

Znovu nabytou volnost si populární bavič užívá plnými doušky. "Byl jsem na procházce v přírodě s celou partou přátel," prozradil. 

Momentálně ho tak tíží v podstatě jediná věc. Musí totiž vyklidit starý byt v centru Prahy. "Mám tam plné skříně oblečení, budu to muset všechno probrat a nějak se toho zbavit," dodal Krampol, který s tím určitě bude potřebovat pomoc. 

Témata: Jiří Krampol