Nikol Štíbrová čelí výtkám kvůli medaili od Senátu: Lidem poslala jasný vzkaz!

Nikol Štíbrová 3

Autor: Pavel Krejčí

3. října 2023 9:52

Senát během končícího týdne uděloval medaile, jednou z oceněných osobností byla Nikol Štíbrová, která si kvůli tomu musí leccos vyslechnout. Mnozí lidé totiž nechápou, jak mohla být oceněna influencerka. Jak na to reaguje ona sama? 

"Dostali jsme od Senátu jeden velkej lajk," uvedla Leitgeb k samotnému ocenění. "Chvíli si medaili nechám v kredenci já, a pak si ji asi dáme kolovat. Páč je nás všech, co se tady každou chvíli snažíme pomoct těm, kteří mají od života naloženo víc než ostatní. Děkuju, že to takhle krásně a dlouho táhnem spolu," dodala. 

Jenže mezi stovkami reakcí se objevily i výtky. Influencerka si vyslechla, že svých aktivit pouze využívá k získání dalších sledujících a k zajištění vyšších příjmů z reklam na sociálních sítích. To samozřejmě nemohla nechat bez reakce.

"Nechci se na ničem přiživovat. Ano, díky vám můžu spolupracovat s firmama, což mi ale zase dává možnost přispívat do sbírek větší měrou. To jsou totiž ty druhý hejty: 'Kolik dává ona jako?' Dává. Nebojte," vysvětlila Štíbrová.

Témata: Nikol Leitgeb (Štíbrová)