Nikol Leitgeb v objetí manžela: U bazénu se ukázala v plavkách

Nikol Štíbrová 4

Autor: Zdeněk Tuhý

8. července 2024 20:15

Nikol Leitgeb (37) odcestovala na rodinnou dovolenou, kde nabírá energii a užívá si chvíle klidu. Fanouškům poslala dokonce pozdrav od bazénu, na kterém v plavkách objímá svého manžela. 

„Já: Heleď vlastně… pět let… už jsem tvůj nejdelší vztah?“ „Petr: No… pocitově určitě,“ stálo pod snímkem od bazénu a komentáře od fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. 

„Závidět se nemá, ale chtěl bych být na jeho místě. Objímat nejkrásnější ženu tohoto světa,“ povzdechl si jeden z fanoušků, který by se viděl na Petrově místě. 

Čtěte také

„Jste pohodová, usměvavá rodinka, moc vám to spolu sluší,“ napsala jedna z fanynek. „Jste fakt strašně krásný pár, já vás žeru i vaše děti jsou boží," přidala svůj komentář další sledující.  

Nikol posledních několik týdnů prožívala rozruch, který se týkal jejího odchodu z tria 3v1, ve kterém byla ještě společně s Veronikou Arichtevou a Martinou Pártlovou. Spolupráci údajně ukončila kvůli pocitu, že šlo již spíše o byznys než o přátelství. Není tedy divu, že s radostí odjela relaxovat na dovolenou.  

Témata: Nikol Leitgeb (Štíbrová)