Nicolas Cage má z ostudy kabát! Jeho syn skončil v base!

Cage, Nicolas

Autor: Libor Frýdl

11. července 2024 21:57

Nejstarší syn Nicolase Cage, Weston Cage (33), byl 10. července zatčen za napadení své matky Christiny Fultonové se smrtící zbraní. Po složení kauce ve výši 50 tisíc dolarů, kterou zaplatil jeho slavný otec, byl mladý herec propuštěn. 

"Rodina věděla, že se to může stát, ale i tak je to velký šok," uvedl Cageův přítel pro deník The Sun.

Konflikt mezi Westonem a jeho matkou se odehrál 28. dubna v Los Angeles. Na místo byla přivolána záchranka, která Christinu vyšetřila, ale ta odmítla hospitalizaci. Později byla viděna s modřinami na tváři.

Podle policie Weston na místě již nebyl, když dorazili, a je na nich, aby rozhodli, zda se případ bude považovat za trestný čin ublížení na zdraví. Fultonová odmítla podat trestní oznámení, protože podle ní její syn trpí vážnými psychickými problémy.

"Než došlo k incidentu, neměli jsme s Westonem žádnou hádku. V neděli 28. dubna mě oslovili jeho přátelé s žádostí o pomoc, protože cítili, že Weston prochází duševní krizí. Když jsem přišla, našla jsem syna ve stavu zhroucení, což bylo otřesné. Vždy jsem se snažila pomoci svému synovi s jeho psychickými problémy. Dělám vše, co mohu, abych mu poskytla trvalou podporu, kterou potřebuje," prohlásila Fultonová po incidentu.
 
 

Témata: Nicolas Cage