Nešťastná TRAGÉDIE: 17letý raper se omylem zastřelil!

Rylo Huncho

Autor: Libor Frýdl

25. května 2024 20:39

Sedmnáctiletý raper známý jako Rylo Huncho z Virginie se nešťastnou náhodou připravil o život během natáčení příběhu na Instagram. Namířil na sebe zbraň v domnění, že je zajištěná, a stiskl spoušť, čímž se zastřelil.

K tragédii došlo minulou středu. Ačkoli policie nepotvrdila identitu zemřelého, podle portálu The Direct se jedná o sedmnáctiletého Raleigha Freemana III., který vystupoval pod přezdívkou Rylo Huncho. Na sociálních sítích se objevilo video, které smutný incident zachycuje.

Raper měl právě spuštěné živé vysílání na svém profilu, během něhož rapoval se zbraní v ruce. Podle deníku Daily Mail během vystoupení vypnul pojistku.

Na to však zřejmě zapomněl, namířil si zbraň na hlavu a stiskl spoušť. Na nahrávce zazní výstřel a poté mladík zmizí ze záběru. Raper byl později nalezen mrtvý ve svém domě ve městě Suffolk ve Virginii.

Podle policejní zprávy sedmnáctiletý mladík zemřel na následky "náhodného střelného poranění, které si sám způsobil". Vyšetřování incidentu však stále probíhá. 

 
 
 

Témata: Rylo Huncho