Nepotřebuje prince Harryho? Experti mají o Meghan jasno!

Princ Harry a vévodkyně Meghan 3

Autor: Libor Frýdl

23. června 2024 10:33

Ačkoliv je Meghan Markle připisována sláva především na základě manželství s princem Harrym, ve skutečnosti se proslavila ještě dříve, a to jako úspěšná herečka. Nyní se spekuluje o tom, že svou zašlou solovou kariéru obnoví, ovšem bez Harryho.

Jak informoval portál Mirror, královská expertka Tessa Dunlopová se obula do lidí, kteří tvrdí, že vévodkyně ze Sussexu je slavná jen díky Harrymu.

Podotkla, že Meghan se proslavila poté, co si zahrála Rachel Zaneovou v právnickém dramatu Suits (Kravaťáci).

Následně se objevila ve více hollywoodských filmech, což bylo ještě před svatbou. A nedávno se navíc začaly šířit fámy, že opět usiluje o sólový úspěch.

"Nepotřebuje prince Harryho, aby byla úspěšná," zdůraznila odbornice. Sice jí vstup do královské rodiny pomohl získat více fanoušků na Instagramu, avšak o přízeň se dělila se svým manželem Harrym.

Pár se stal na tomto profilu neaktivním poté, co se stáhl z královské rodiny. Nedávné spekulace ale nastínily, že bývalá herečka by se měla na sociální platformu brzy vrátit.

Údajně by se tak mělo stát pod účtem @meghan. Ten byl vytvořen v červnu minulého roku bez další aktivity. "Je životně důležité, aby si Meghan i nadále dávala včas se svým obnovením sociálních médií , aby mohla nasměrovat vše, čím skutečně je, a přeměnit to na obrovský úspěch," vysvětlila expertka.

Témata: Meghan Markle Princ Harry