Nemocná Agáta Hanychová zjišťuje, jak moc se může spolehnout na Dopitu!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 3

Autor: Pavel Krejčí

29. listopadu 2023 11:14

Agáta Hanychová vynechala Slavíky kvůli přítomnosti bývalého partnera Jaromíra Soukupa, přitom jen o pár dní později mohla mít daleko lepší omluvu. Našly si ji totiž zákeřné bacily, které na podzim ve velkém kolují v populaci. 

Hanychová původně avizovala tradiční živé vysílání pro své fanynky, ačkoliv se už trápila s nemocí. "Holčičky, ležím, protože mi není úplně dobře, ale vyležím to a večer dáme živák," slibovala na svém instagramovém profilu. 

Bacily ji ale nakonec přemohly. Díky tomu však zjistila, jak moc se může spolehnout na staronového životního partnera Mirka Dopitu. "Tak živák večer bude, ale vzhledem k mojí nemoci bude na Agáta family a bude ho mít Kryšpín s Miroslavem Dopitou," oznámila dcera herečky Veroniky Žilkové o něco později. 

Čtěte také

Podle zpráv v médiích se Česko se aktuálně nachází na prahu epidemie. Hygienická služba ČR informovala, že uplynulý týden přinesl zásadní nárůst nemocnosti u tzv. chřipkových onemocnění, konkrétně o 125 procent. Hodnoty podle odborníků dosahují hranice začátku nepříznivé epidemiologické situace. 

U akutních respiračních infekcí včetně chřipky došlo v minulém týdnu k nárůstu o necelých 13 procent, dodali hygienici. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita