Nekompromisní Dominika Mesarošová po rozchodu: Co byla jen iluze?

Dominika Mesárošová 2

Autor: Pavel Krejčí

7. dubna 2024 21:03

Dominika Mesarošová před několika dny potvrdila rozchod s otcem svého syna a zprvu šlo jen o stručnou informaci. Čas by měl rány zahojit, ale jak zatím běží, nutí modelku spíše k tomu, aby řekla pravdu o okolnostech konce vztahu. 

Mesarošová se totiž rozhodla rozepsat na svém instagramu. Nejprve podotkla, že její život byl barevný a pestrý, než jí do života přišel partner Tomáš a následně i syn Elián. "Rodina, domov, mateřství byly, jsou a vždy budou mým smyslem života. Bohužel i já jsem po letech zjistila, že má vidina stabilní rodiny byla pouhou iluzí a toužebným přáním," svěřila se. 

Následovalo prý velké zklamání a především pocit selhání při snaze vytvořit kompletní rodinu. "Říká se, šťastná maminka rovná se šťastné dítě, proto jsem se rozhodla, že se už nenechám využívat, ponižovat a deptat v nefunkčním vztahu a raději jej ukončím," vysvětlila modelka okolnosti rozchodu.

Mesarošová nicméně věří, že rozchod nijak zvlášť nepoznamená jejich společného potomka. "Budu věřit a pevně doufat, že zůstaneme i nadále zodpovědnými rodiči našeho malého Eliána," dodala. 

Témata: Dominika Mesarošová