Nechutné! Elton John potřeboval v obchodě na toaletu, takhle to dopadlo!

Elton John

Autor: Libor Frýdl

11. července 2024 19:39

Elton John (77) je světově proslulou hvězdou, kterou téměř každý zná. To však neplatilo pro jednoho majitele obchodu ve francouzském Nice, který ho zpočátku nepoznal. Až když si zpěváka vygooglil, uvědomil si, kdo to je. Majitel pak prozradil, co se v obchodě stalo - zpěvák se prý vymočil do lahve přímo na místě!

Podle magazínu TMZ k incidentu došlo v jednom obchodě v Nice a mluvil o něm přímo majitel, Ryan Sukkar. Elton John navštívil jeho obchod v pondělí odpoledne v doprovodu svých dvou synů a bodyguarda. Prý se hned na začátku zeptal, jestli je v obchodě záchod.

Když majitel odpověděl, že není a ani v blízkém okolí, Elton údajně požádal svého bodyguarda o plastovou láhev, odstoupil pár kroků a vymočil se do ní. Ryan také uvedl, že zpěvák se do lahve úplně netrefil a požádal o hadr, aby po sobě mohl uklidit podlahu. Sukkar dodal, že byl z takového chování šokován a za tři roky podnikání nic podobného nezažil.

Elton si následně koupil dva páry tenisek pro své syny, potřásl si s majitelem rukou a odešel. I když není jisté, zda se incident skutečně stal, je pravda, že Elton John v obchodě Ryana Sukkara opravdu byl. Dokládá to společná fotka s Eltonem a jeho syny, kterou majitel zveřejnil na Instagramu.
 
 

Témata: Elton John