Natáčení málem dopadlo tragicky! Vážná nehoda na place!

Eddie Murphy

Autor: Libor Frýdl

25. dubna 2024 19:17

Natáčení filmu s názvem The Pickup téměř skončilo tragédií. Na snímku se podílí několik slavných herců, mezi nimiž nechybí například Eddie Murphy, jeho výrobu ale poznamenala vážná nehoda, když se při jedné scéně srazily auto a kamion, což mělo za následek několik zraněných členů štábu.

Ve zmíněném filmu se objeví několik známých herců, jako jsou například Eddie Murphy, Keke Palmer, Eva Longoria nebo Pete Davidson. Snímek The Pickup ale poznamenala nehoda, při které se zranilo několik lidí ze štábu.

Podle agentury AP se v té době před kamerou nenacházela žádná z největších hvězd tohoto počinu. Kromě modřin si zranění pracovníci odnesli i zlomeniny a dva z nich skončili v nemocnici.

"Byla to velmi zvláštní nehoda. Nebyla to dokonce ani komplikovaná nebo nebezpečná scéna,"  řekl zdroj z prostředí natáčení. 

"Bohužel, tato scéna nedopadla tak, jak měla a několik členů štábu se zranilo. Stále prošetřujeme, co se stalo, ale hlavně myslíme na lidi, kteří se zranili," doplnil mluvčí Amazon MGM Studios, které tento film produkuje . 

Témata: Eddie Murphy