Nabídku moderovat StarDance málem ODMÍTLA! Kostková prozradila, jak se k soutěži dostala!

Moderátoři StarDance Marek Eben a Tereza Kostková

Autor: Libor Frýdl

22. října 2023 14:07

Tereza Kostková a Marek Eben patří už dlouhé roky neodmyslitelně ke StarDance. Nechybělo ale mnoho a soutěž mohla mít jiné moderátorské složení. 

"Telefonát České televize mě zastihl ve Francii, na jednom zámečku, kde jsem zrovna dojedla jahody se šlehačkou. Zvedla jsem neznámé číslo, vlastně nevím proč, moc to nedělávám a ozvalo se: Máme pro vás nabídku na jednu takovou reality show o tanci," prozradila podle Aha Tereza v talk show S Adélou.

"Bylo to v době, kdy se objevovaly první reality show – Vyvolení či Big Brother. Nikdy jsem nebyla fanouškem a ani jsem se jím nestala. Se vší úctou, nemusím vědět o všech všechno," dodala s tím, že jí bylo řečeno, že jde o reality show.

"A jak to řekli, mozek to spojil, vyhodnotil: Ne, to není pro tebe. A já chtěla říct: Se vší úctou, já bych v tom nebyla dobrý moderátor, když k tomu nemám vztah," prozradila Kostková.

Než ale stihla nabídku odmítnout, bylo jí řečeno, že by moderovala s Markem Ebenem. "Vnitřně jsem cítila, že by nebral tu reality show, ke které nemám vztah, že máme podobné vnímání světa," vysvětlila, proč na nabídku nakonec kývla.

Jen díky jeho jménu se tak nechala přemluvit ke castingu. "Takže takhle jsem nabídku málem odmítla," vysvětlila.

Témata: StarDance Tereza Kostková