Na společné oslavy 3v1 to už nevypadá: Pártlová a Leitgeb slavily poprvé samy

Martina Pártlová, Veronika Arichteva a Nikol Štíbrová. 5

Autor: Zdeněk Tuhý

20. června 2024 10:33

Legendární trio 3v1 se rozpadlo na duo a vypadá to, že tehdejší společné oslavy ratolestí Nikol Leitgeb a Martiny Pártlové také nadobro skončily. 

Trio 3V1 skládající se z Veroniky Arichtevy, Nikol Leitgeb a Martiny Pártlové již nějaký pátek není po spolu. „Přátelé, kamarádi, přijde nám fér vám říct, že od tohodle roku už stojí za e-shopem 3v1 jen Veru s Marťou. Domluvily jsme se tak už v létě potom, co jsme skončily v rádiu,“ oznámila trojice na sociálních, která se rozpadla na duo. 

Kdysi Pártlová a Leitgeb slavily narozeniny společně, obě totiž porodily ve stejný den, ale vypadá to tak, že i tahle tradice skončila. Potvrdily to příspěvky na sociálních sítích. 

„Stellinko, včera jsi měla 3 roky a bylo to mýdlo, jak za starých dobrých..
Jsi to nejlepší co nás v životě potkalo a přejeme si, abys byla celý život hlavně zdravá," napsala Pártlová pod snímky z oslavy, kde bylo spoustu růžových balonků. 

„Tobajz. To je věčně upatlaná pusa, prošoupaný tepláky, roztrhlý triko, odřený koleno, tupá rána bůhví čím a o co, boule na hlavě, Tobajz je stokrát ,slez dolů‘ a taky ,říkám to naposledy‘, Tobajz je uraženej zub, hlasitej smích, Tobajz je kotrmelec a taky válení sudů, plný bříško, skok střemhlav kamkoli, zrychlení z nuly na sto během vteřiny, Tobajz je energie, která chybí rodičům, Tobajz je život. Kéž ti to vydrží co nejdýl. A kéž to vydržíme my. Krásný třetí narozeniny, lásko,“ napsala Leitgeb k videu s Tobiášovými nejlepšími momenty. 

Témata: Nikol Leitgeb (Štíbrová) Martina Pártlová