Může za to 7 pádů Honzy Dědka? Kraus stěhuje show na novou adresu!

Jan Kraus 3

Autor: Pavel Krejčí

18. října 2023 11:45

Dlouhá léta jsou televizní diváci zvyklí sledovat Jana Krause na Primě, i když pamětníci vědí, že jeho pořad začínal na ČT. Populární moderátor a herec v těchto říjnových dnech oznámil stěhování na novou adresu. Co se bude dít? 

Pro Krause byl léta konkurencí na poli talk show jen Karel Šíp z konkurenční České televize, která vysílá jeho Všechnopárty. Před časem se ale dočkal soupeře i uvnitř Primy. Ve vysílání se totiž objevilo 7 pádů Honzy Dědka.

Prima nicméně i nadále stojí o udržení obou relací ve svém programu. Informace o Krausově stěhování na novou adresu je nicméně pravdivá, produkce vše oznámila prostřednictvím sociálních sítí.

Jan Kraus mění domovskou scénu.

Video: YouTube

Nové epizody budou již na konci letošního roku vznikat v Divadle Bez zábradlí, první natáčení proběhne 18. prosince. Loučení se současnou scénou, kterou je Divadlo Archa, nastane 5. prosince.

Fanouškům v čele s legendárním panem Odvárkou, který nechybí ve videu s oznámením o stěhování, je dobré se zmínit o tom, že na distribuci vstupenek se pro tuto chvíli nic nemění. 

Témata: Jan Kraus