Musí to být peklo! Lucie Vondráčková nenechala vzkazy diváků Ulice bez reakce

Lucie Vondráčková 5

Autor: Pavel Krejčí

23. ledna 2024 15:38

Lucie Vondráčková kývla na lukrativní nabídku naskočit do nekonečného televizního seriálu Ulice, objevuje se v něm už od loňska. Mnozí diváci by přitom uvítali, kdyby z obrazovek zase zmizela. Postava, kterou jí napsali scénáristé, se jim totiž vůbec nelíbí. Vondráčková nenechala výtky ze strany veřejnosti bez reakce. 

Vondráčková hraje v Ulici postavu Soni, která evidentně mnoha lidem nesedla. A problematické je, že někteří diváci mají rozlišit realitu od seriálové fikce. "Do divadla už na vás nepůjdu. Netušila jsem, jaká jste," vzkázala například Vondráčkové jedna z dosavadních fanynek.

Sama herečka vnímá, jaké jsou reakce diváků. "Myslím, že momentálně je nejspíše nejnenáviděnější osobou celého seriálu," sdělila o své postavě serveru expres.cz. Dalšími slovy ale naznačila, že si to vlastně užívá.

Čtěte také

"Je to trošku změna po všech těch pohádkových postavách, které jsem měla možnost hrát, ale herecky naprostá delikatesa," svěřila se nositelka slavného příjmení. Podotkla však, že lidé Soňu prokoukli, protože jsou pozorní. 

Vondráčková vyjádřila názor, že osoby s takovým charakterem se najdou v každém pracovním kolektivu. "Musí být peklo s někým takovým pracovat," dodala. 

Témata: Lucie Vondráčková seriál Ulice