Monika Leová byla strachy bez sebe: Pád syna na beton!

Monika Leová 3

Autor: Pavel Krejčí

19. května 2024 15:15

Baby boom v českém šoubyznyse se loni týkal i Moniky Leové a všechno proběhlo v naprostém pořádku. Okamžiky hrůzy nastaly až nedávno, kdy došlo k děsivému incidentu. Co se přesně stalo? 

Leová porodila druhého potomka loni v září. Chlapečkovi dali s manželem jméno Max, aby zapadl do jejich čtyřčlenné rodiny, v níž všechna křestní jména začínají na M. Kromě rodičů Moniky a Martina totiž na příchod miminka na svět čekala i starší sestřička Mia.

Moderátorka se tak už několik měsíců stará o dvě malé děti, což není vždy jednoduché. Přispělo to ostatně i k děsivému incidentu. "Poprvé jsem vzala do rukou Miu i Maxe najednou, protože oba plakali. Bohužel jsem se ale sklouzla na rampě a Maxík mi vypadl z ruky a spadl na beton," popsala událost pro super.cz.

Čtěte také

Max se podle dvojnásobné maminky rozplakal, takže usoudila, že bude vše v pořádku. Jenže situace se zdramatizovala. "Chvilku plakal, ale pak začal usínat a moc nereagoval," uvedla.

Leová se proto rozhodla zavolat záchranku, která ji se synem odvezla do nemocnice v Ústí nad Orlicí. Tam strávili jednu noc na pozorování.

Témata: Monika Leová