Monika Bagárová přišla s radikální změnou účesu: Fanoušky příliš nepotěšila

Monika Bagárová 5

Autor: Zdeněk Tuhý

6. února 2024 18:23

Zpěvačka Monika Bagárová (29) se vždycky může pyšnit bohatou hřívou a dlouhými tmavými vlasy. Teď ovšem udělala ve svém účesu radikální změnu, když se nechala ostříhat na mikádo. Fanoušci z účesu ale moc nadšení nejsou. 

Pro Moniku Bagárovou jsou dlouhé tmavé vlasy chloubou a vždycky s nimi v rámci outfitu dokáže skvěle pracovat. Na koncertech většinou nosí vlasy svázané v culíku. Teď ovšem zpěvačka přešla na změnu, a ne na malou. Na Instagram zveřejnila fotky, na kterých má účes do mikáda. Čímž většinu svých fanoušků moc nepotěšila, protože všichni jsou zvyklý na její bohatou hřívu.

Pod fotku zpěvačka napsala, že jde o kostým do jejího nového videoklipu, takže o svoje dlouhé vlasy se připravit nenechala, ale u fanoušků si mikádo zkrátka své místo nenašlo. „Za mě vůbec nesluší, vypadáte o hodně starší, i když je to paruka," napsal jeden z fanoušků. „To je určitě jen paruka. Ale dělá Moniku starší. Za mě? Hrozná změna," přidala se fanynka k diskuzi. 

Objevily se ovšem i protihlasy, kterým by se na Monice krátké vlasy líbily. „Ona si může dát i pytel na hlavu a bude jí slušet. Prostě top," napsala jedna z komentujících. „Ty máš obličej ,že málokterá žena si může dovolit kratší vlasy, ale ty ano, jsi krásná," přidala se další. 

Témata: Monika Bagárová