Monika Bagárová: Omluva fanouškům! Show v O2 areně nebude

Monika Bagárová 3

Autor: Pavel Krejčí

6. května 2024 14:39

Jako blesk z čistého nebe přišla v pondělí špatná zpráva od Moniky Bagárové. Hvězdička, kterou proslavila SuperStar, se rozhodla vzdát velkého snu, jímž byl plánovaný koncert v největší české hale, pražské O2 areně. Jaké jsou důvody?!

"Moji milí, protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj Vysněný koncert 12. září v O2 Aréně," oznámila v pondělí dopoledne na instagramu.

Bagárová poděkovala každému, kdo se na show těšil. Takových lidí, kteří si zřejmě zakoupili vstupenky, bylo několik tisíc. "Věřím, že se spolu potkáme na dalších akcích, které pro vás nachystám, i když budou komornější," pokračovala a vzápětí se pustila do vysvětlování důvodů.

Čtěte také

"Rozhodnutí jsem udělala z mnoha důvodů, které jsou pro mě zásadní a myslím, že bude stačit, když řeknu, že i já jsem člověk, který má city, je zranitelný a v neposlední řadě chce být sám sebou. Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet až úplně zmizela. Dělat cokoliv bez radosti nedává smysl mě, jistě ani vám. Doufám, že mi mé rozhodnutí odpustíte," vysvětlila.

Populární zpěvačka se ještě jednou omluvila a lidem slíbila, že se s nimi brzy potká na akcích doprovázených pozitivní atmosférou. Dodala ještě, že vstupné bude lidem vráceno v plné výši.

Témata: Monika Bagárová