Monika Bagárová: K narozeninám dostala omluvu! Od Mareše kvůli show v O2 areně

Monika Bagárová 3

Autor: Pavel Krejčí

5. července 2024 17:19

Monika Bagárová v pátek slaví kulaté 30. narozeniny. Je začátek léta, během kterého měly původně vrcholit přípravy na její velký koncert v O2 areně. Show se ale nakonec neuskuteční. Prsty v organizaci měl i Leoš Mareš, který se dnes zpěvačce znovu omluvil. 

Bagárová už dříve vysvětlila, že rozhodnutí učinila z řady důvodů. "Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet, až úplně zmizela. Dělat cokoliv bez radosti nedává smysl mě, jistě ani vám. Doufám, že mi mé rozhodnutí odpustíte," vzkázala fanouškům.

Mareš dnes především popřál oslavenkyni k třicátým narozeninám. Vyjádřil se ale i ke zvěstem, že koncert se rušil, protože se prodaly jen stovky vstupenek. "To je samozřejmě lež a nesmysl. Prodala jsi jich 3400, což není vůbec málo. Kdybychom to udělali ve Fóru Karlín, tak máš vyprodáno. To rozhodnutí byla moje chyba. Omlouvám se ti," poznamenal moderátor.

Čtěte také

Populární zpěvačka brzy reagovala. "Leoši, já ti děkuji za tuhle možnost, za tu důvěru, kterou si ve mě měl, více než já sama v sebe. Byla to cesta plná krásných chvil, ale i těch těžkých a já jsem nesmírně vděčná. Celý team, který si pro mě vytvořil, úžasných lidí, profesionálů. Seš profík," napsala.

Bagárová zmínila, že jde o obrovskou zkušenost a zároveň motivaci do další práce. "Bylo mi ctí a potěšením. Nemáš se za co omlouvat, vzdala jsem to já. Cesta do O2 areny není jen o tom ji vyprodat, je to mnohem víc. A to beru jako své selhání," dodala. 

Témata: Monika Bagárová Leoš Mareš