Monika Bagárová bez show v O2 areně: Vyjádřil se Leoš Mareš!

Monika Bagárová 3

Autor: Pavel Krejčí

8. května 2024 14:41

Monika Bagárová v pondělí oznámila fanouškům, že se vzdává svého snu a ruší již naplánovaný koncert v pražské O2 areně. S organizací show jí pomáhal moderátor Leoš Mareš. Jak známý moderátor reagoval? 

Mareš naznačil, že o všem věděl předem. Jeho tedy zpráva nezaskočila. "K tomuto kroku jsme se rozhodli s Monikou Bagárovou společně, důvody jsou popsané v jejím vyjádření," řekl moderátor webu expres.cz.

"Moji milí, protože jste pro mě po mé rodině ti nejdůležitější, ráda bych se vám touto cestou omluvila. Rozhodla jsem se zrušit svůj Vysněný koncert 12. září v O2 Aréně," oznámila Bagárová v pondělí dopoledne na instagramu.

Čtěte také

Poděkovala každému, kdo se na show těšil. Takových lidí, kteří si zřejmě zakoupili vstupenky, bylo několik tisíc. "Věřím, že se spolu potkáme na dalších akcích, které pro vás nachystám, i když budou komornější," pokračovala a vzápětí se pustila do vysvětlování důvodů.

"Rozhodnutí jsem udělala z mnoha důvodů, které jsou pro mě zásadní a myslím, že bude stačit, když řeknu, že i já jsem člověk, který má city, je zranitelný a v neposlední řadě chce být sám sebou. Vše, co dělám, dělám s radostí a snažím se ji předávat dál. Bohužel ale z mého Vysněného koncertu se mi radost začala vytrácet až úplně zmizela. Dělat cokoliv bez radosti nedává smysl mě, jistě ani vám. Doufám, že mi mé rozhodnutí odpustíte," vysvětlila.

Populární zpěvačka se ještě jednou omluvila a lidem slíbila, že se s nimi brzy potká na akcích doprovázených pozitivní atmosférou. Dodala ještě, že vstupné bude lidem vráceno v plné výši.

Témata: Monika Bagárová Leoš Mareš