Monika Babišová rozhodla! Expremiér promluvil o výběru jmen pro děti

Andrej Babiš s manželkou Monikou.

Autor: Pavel Krejčí

17. dubna 2024 8:49

Expremiér Andrej Babiš se přinejmenším tváří, že mezi ním a jeho manželkou Monikou je všechno při starém. Není to totiž tak dlouho, co lidé na sítích spekulovali o možném rozpadu manželství. Nyní ale Babiš v dobrém rozmaru odpověděl na otázku, která se týkala právě i jeho ženy. 

Babiš je totiž v rámci nepřetržité kampaně aktivní na sociálních sítích, kde mu sympatizanti mohou pokládat dotazy. Jednoho takového zajímalo, jak pár vybral poměrně netradiční křestní jména pro své děti, tedy Vivien a Frederik.

Expremiér přiznal, že s tím nemá moc co do činění. "My jsme se vlastně ani nedomlouvali, protože Monika to rozhodla. Pak mi to oznámila, respektive se mě zeptala. Mně se to líbilo, takže to bylo velice rychlé," odhalil svým příznivcům.

Čtěte také

Babišova manželka se narodila jako Monika Herodesová 14. června 1974 v Litoměřicích. Vystudovala střední ekonomickou školu, obor organizace administrativy. Následně pracovala jako sekretářka obchodní firmy, do které Babiš chodil na schůzky. Seznámili se v roce 1992.

V devatenácti letech se provdala za svoji dětskou lásku, už v polovině devadesátých let se ale dala dohromady se známým podnikatelem. Vzali se ale teprve v červenci 2017. Mají spolu dceru Vivien (2000) a syna Frederika (2004).

Témata: Andrej Babiš Vivien Babišová Monika Babišová