Monika Absolonová v naprostém šoku! Tohle jí provedli internetoví podvodníci

Monika Absolonová 3

Autor: Pavel Krejčí

18. ledna 2024 17:13

Podvodníci, kteří zneužívají popularity známých osobností, se neštítí ke svým podvodům zneužít umělou inteligenci. Přesvědčila se o tom Monika Absolonová, když narazila na reklamu namluvenou jejím hlasem. Žádnou takovou přitom neudělala. 

Hlasem Absolonové se v podvodné reklamě dozvídáme, že za měsíc zhubla dvacet kilogramů, protože používala jistý zázračný přípravek. "Podvod! Někdo zneužil můj hlas!" reagovala bronzová Slavice a vyzvala fanoušky, aby video nahlásili. 

Zpěvačka prozradila, že na video ji upozornila jedna fanynka na instagramu. "Normálně tam mluví můj hlas, že nějaké zázračné kapky na hubnutí. Prosím vás, je to podvod! Ale tam byl můj hlas," nemohla uvěřit tomu, co slyšela. 

Čtěte také

Absolonová se k nepříjemné kauze vyjádřila i pro média. "Je to strašné. Pro mě šokující. A budu zjišťovat, jaké další kroky můžu udělat. Ale přijde mi to jako nehoráznost," řekla webu iDnes.cz.

Podle vyjádření na sociální síti kontaktovala právníka. "Vůbec nevím, co mám dělat, tak jsem to poslala právníkovi. To opravdu jako umělá inteligence, jako že zneužijou Móňu? Mně to přijde jako úplný úlet. Tak jsem to nahlásila, kdybyste to viděli, tak to taky nahlaste, že to je podvod," dodala. 

Témata: Monika Absolonová