Mirek Dopita to s Agátou nemá jednoduché: Jednu věc mu pořád odpouští!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 3

Autor: Pavel Krejčí

24. května 2024 21:41

Agáta Hanychová je momentálně opět vdaná, po Jakubu Prachařovi se provdala za Mirka Dopitu, s nímž už tvořila pár před dávnými lety. Proč se tehdy rozešli? Ona si to pořád moc dobře pamatuje! 

Hanychová loni pořádně překvapila své fanoušky turbulencemi ve vztazích. S miliardářem Jaromírem Soukupem nejprve přivítala na světě dceru Rozárku, pak se s ním ale rozešla. A když to nikdo nečekal, stihla se ještě v závěru roku provdat za staronového partnera Mirka Dopitu.

Na svatbu došlo navzdory tomu, že mezi nimi je jistá křivda z minulosti, o které se dcera herečky Veroniky Žilkové podle Aha! zmínila ve svém podcastu s Ornellou Koktovou.

Čtěte také

"On mi zahnul na moje narozeniny, když Kryšpínovi bylo zhruba půl roku. Napsali mi novináři, že ho načapali, jak jde za nějakou holkou do bytu," zavzpomínala. "Doteď jsem se s tím úplně nesrovnala," přiznala trojnásobná maminka.

"Ještě jsem to pak s ním zkoušela, ale stejně jsme se po třech měsících rozešli. Ano, teď spolu jsme, ale stoprocentně mu nevěřím," dodala Hanychová. 

Témata: Miroslav Dopita Agáta Hanychová