Miley Cyrus se v pořadu Davida Lettermana rozpovídala o svých divokých letech

Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Autor: Eliška Procházková

15. června 2024 22:21

Miley Cyrus se v pořadu 'My Next Guest Needs No Introduction with David Letterman' svěřila s tím, jak objevila samu sebe a že se jí nikdy nepodařilo sebe zkrotit.

Jak uvádí magazín People, jednatřicetiletá popová hvězda dále promluvila o své divoké éře díky účinkování v seriálu Hannah Montana, ve kterém ukázala jak se dokáže dobře bavit. "Ještě jsem tak docela neopustila seriál, ale už jsem začala pořádně žít," řekla Miley Davidu Lettermanovi. "Třeba v době, kdy jsem tě viděla [v The Late Show s Davidem Lettermanem], jsem už byla určitě opilá. Pila jsem, kouřila jsem marihuanu."

Pokračovala: "Když jsem byla na koncertě, tak jsem si říkala, že to bude v pohodě: "A vzpomínám si, že na place byl producent a řekl: 'Můžu říct, že tenhle lev se nevrátí do klece', protože jsem v sobě našla divokost. A já si prostě vzpomněla, že se všechno změnilo, když jsem začala prožívat svůj život."

Čtěte také

Zpěvačka mluvila o svém otci, který se proslavil v country hudbě hitem "Achy Breaky Heart" v roce 1992.  "Můj táta vždycky měl reálný přístup, i když byl velmi slavný. Jsem vděčná, že jsem mohla sledovat, jak žije svůj život. Téměř mi dal takovou mapu, která ukazuje, co dělat a co nedělat, a vedl mě v obou případech správným směrem," prozradila Miley Cyrus.

Miley dodala: "Po otci jsem také zdědila narcismus." A co se týče narcismu, tak ten se mi líbil. Na adresu své kariéry řekla, že to, jak její rodiče přispěli k jejímu úspěchu, je "různé", a vysvětlila 77letému moderátorovi talk show, že "je vlastně nelze vážit na stejných vahách".

Témata: Miley Cyrus