Mikýř dojal diváky Survivoru: Výhru si nenechal jen pro sebe a udělal krásné gesto!

Mikýř zvítězil v Survivoru. 2

Autor: Pavel Krejčí

21. června 2024 9:43

Survivor je sice u konce, ale finalisté letošní řady nadále píšou krásné příběhy. Vítěz Martin "Mikýř" Mikyska se postaral o krásné gesto, když se podělil o část výhry. Kdo dostal několik stovek tisíc korun? 

Mikýř si do finále po předchozím vyhraném souboji vybral Nikolu. "Zvolil jsem někoho, s kým to tady táhnu dlouho a z nějakých sympatií volím Nikču," vysvětlil svůj krok. Od porotců poté dostal šest z celkových devíti hlasů a stal se vítězem dobrodružné reality show. 

V pátek vítěz letošního Survivoru definitivně potvrdil, že se s finálovou soupeřkou podělil o značnou část pohádkové výhry ve výši dva a půl milionu korun. Konkrétně jí předal šek na 500 tisíc korun.

"Tohle bude trochu delší a hodně osobní. Když s někým strávíte na ostrově skoro 80 dní, máte fakt hodně času si povídat. Probírat vaše strachy a obavy, ale taky vaše plány a sny. S Nikčou jsme o našich snech mluvili v posledních dnech poměrně dost. Nebudu je prozrazovat konkrétně, ale cítil jsem, že když celou akci uděláme pořádně, budeme schopný Nikču k některým z těch jejích snů posunout o kousek blíž," vysvětlil úspěšný internetový tvůrce.

Mikýř připojil ještě jeden závěrečný vzkaz. "Niki, use it well a díky za hru!" dodal. 

Témata: Survivor