Michal David okouzlil fanoušky rodinnou fotkou!

Reprezentační ples prezidenta ČR (1.2.2019): Přítomným zahrál například Michal David 2

Autor: Pavel Krejčí

4. června 2024 9:49

Michal David nedávno překvapil fanoušky zjevnou proměnou, kdy se mu podařilo dát dolů poměrně dost kilogramů. Ještě větší odezvy se však dočkal jiný člen jeho rodiny, kterého se rozhodl představit lidem. 

I slovenská média zaujalo zdánlivě nevinné víkendové přání, které David zveřejnil na instagramu. Pochlubil se konkrétně rodinnou fotografií. "S mojí maminkou vám přejeme krásnou neděli," napsal ke snímku.

Příspěvek mu okomentovalo mnoho fanoušků, včetně například Zuzany Belohorcové. Lidé konstatovali, že hitmakerova maminka je šarmantní dáma. Server topky.sk přitom zdůraznil, že jí je už 92 let.

Ve formě je nicméně i sám David, jemuž se podařilo shodit celkem dvě desítky kilogramů. Příčinou je především změna stravovacích návyků. "Nastavil jsem si, že nebudu jíst přílohy a sacharidy. Jím jednoduše víc masa, bílkoviny, vlákniny, hodně salátů, ovoce," vysvětlil před časem.

Z pitného režimu pak vyřadil některé druhy alkoholu. "Můžu si dát dokonce i víno! Zrušil jsem pivo a tvrdý alkohol, takže to najednou šlo celkem dobře," dodal. 

Témata: Michal David