Michaelu Salákovou navždy opustil milovaný člen rodiny

Michaela Salák 3

Autor: Zdeněk Tuhý

11. února 2024 15:04

Michaela Saláková (37), manželka hokejisty Alexandra Saláka (36), prožívá smutné období. Navždy jí opustila její milovaná babička, která se dožila krásných 99 let. Saláková babičce věnovala skrze sociální sítě dojemná slova. 

Rodinu Alexandra Saláka zasáhla sobotu smutná zpráva. Babička jeho manželky Michaely navždy odešla a Michaela tuto skutečnost vstřebává velmi těžce.

O smutné události Saláková informovala na Instagramu, kde také babičce věnovala několik dojemných řádků. „Moje milovaná babička nás včera navždy opustila. Nejstatečnější a nejsilnější žena. Nemám slov, jejímu odchodu stále nevěřím a doufám, že na mě čeká, abych ji naposledy mohla obejmout," napsala Saláková těžkými slovy na úvod. 

Její babičce bylo 99 let a za půl roku měla oslavit rovných sto let. „Na tenhle okamžik jsem nebyla připravena, pevně jsem věřila, že za půl roku oslavíme její 100. narozeniny, věřila jsem, že po návratu z Bali jí ještě budu mít šanci pohladit a rozloučit se. Je mi to strašně líto," pokračovala.

„Babičko, bude mi ještě pár dní trvat, než tenhle zlý sen vstřebám.. Bolí to, strašně. Teď už jste s mamkou spolu. Opatrujte nás. Mám Tě moc ráda a děkuji za všechno," uvedla Michaela na závěr.

V komentářích se náhle strhla vlna solidarity a mnoho fanoušků jí kondoluje. Ne ne Míšo, moc mě to mrzí. Věřila jsem též , že tu 100vku dá. Drž se. Bolet to bude dlouho, ale udělala jsi ji šťastnou a dožila se nádherného věku. Měla krásnej a dlouhej život. Obdivovala jsem jí několik let, a i když jsem ji neznala osobně, vždy mi vyčarovala úsměv na tváři . Držte se všichni," napsala moderátorka TV Prima Martina Gavriely. K ní se přidalo mnoho dalších fanoušků. 

Témata: Alexander Salák Michaela Salák