Michaela Maurerová se svým partnerem slaví osmičku

Michaela Maurerová 2

Autor: Zdeněk Tuhý

2. srpna 2023 10:51

Herečka Michaela Murerová (43) slaví se svým partnerem Čestmírem Procházkou 8. výročí vztahu. Jsou spolu velmi šťastní, ale jako každý vztah ani tento není vždy dokonalý a musí spolu čelit překážkám.

„Takhle mě už škrtí 8 let. Není to vždycky jízda na jednorožci se třpytkami mezi prsty, ale když se kouknu do svojí křišťálový koule, tak jediný, komu chci mačkat vrásčitou ruku na lavičce pod lípou, jsi ty," napsala Maurerová na Instagramu pod fotku, kde ji Čestmír Procházka objímá. 

„Máme teď za sebou 3 roky dost na nic, ale nějak jsme to dali a hlavně spolu. Děkuju a miluju.
Slavíme osmičku…a doufáme v tu ležatou," vyjádřila se o menších problémech vztahu, ale herečka se nevzdává a věří v mnoho dalších let se svým partnerem. 

Odezva od fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat. „Hezký post i upřímnost. Přeji další společné roky," napsala jedna z fanynek. „Ať se ta "ležatá osmička" povede. Důležitá je vzájemná tolerance a soudržnost, láska a pochopení. My už takhle zdárně jdeme po společné cestě 26 let," popřála páru další z podporovatelek a pochlubila se i o počtu let na její zamilované cestě.

„Máš děsný svaly Míšo, čumím," zavtipkoval Aleš Háma s odkazem na fotku, kde vyniká silná paže Procházky, který svoji partnerku objímá okolo krku. 

Témata: Michaela Maurerová