Meghan Markle je v Hollywoodu pro smích!

Princ Harry a vévodkyně Meghan 4

Autor: Libor Frýdl

25. května 2024 10:35

Meghan Markle je sice jednou z nejslavnějších žen planety, ale podle portálu New York Post z ní v hollywoodských kruzích moc nadšení nejsou.

Vévodkyně ze Sussexu se prý trápí poté, co se spuštění jejího připravovaného podcastu ve spolupráci s Lemonada Media údajně přesunulo příští rok.

Šéfové společnosti projekt pozastavili z obavy, že nadcházející spuštění její lifestylové značky American Riviera Orchard odvede pozornost od jejích audio aktivit.

Vedoucí představitelé Lemonadu se údajně obávají i toho, že připravovaná kuchařská show na Netflixu odvede pozornost od podcastu.

Interní zdroj pro server uvedl, že Meghan je nenasytná a chce všechno najednou, což se jí opět vymstilo a zůstala tak akorát k smíchu.

Zdroj tvrdí, že Meghan nyní zoufale potřebuje hit na Netflixu nebo uspět se svou lifestylovou značkou, aby dokázala, že ona a manžel princ Harry jsou v Hollywoodu stále životaschopní.

Zdroj jim však nedává naději, protože vše do čeho se prominentní pár pustil, skončilo katastrofou. 

Další ze zdrojů prozradil, že hollywoodské hvězdy nemají před vévodkyní, která si za svůj obsah ptá velké peníze, žádný respekt. 

Témata: Meghan Markle