Matěj Stropnický a Daniel Krejčík: Herec poprvé promluvil o pikantním rozchodu!

Matěj Stropnický 3

Autor: Pavel Krejčí

12. ledna 2024 11:21

Jde nejspíš o první rozchod v českém šoubyznyse, který se letos řeší. Matěj Stropnický a Daniel Krejčík si měli dát sbohem kvůli nevěře prvně jmenovaného. Ten druhý se v těchto dnech poprvé od šokujícího odhalení objevil na veřejnosti. 

Informaci o rozchodu kvůli údajné nevěře přinesl deník Blesk. "Bylo to se ženou a Dan se o tom dozvěděl. Strašně ho to ranilo, s Matějem se rozešel a vrátil se do Prahy," uvedl zdroj tohoto periodika. 

Stropnický dosud mlčí, jeho bývalému partnerovi se zprvu o celé záležitosti také nechtělo mluvit. Jelikož si ale vyrazil do společnosti, tak zpovědi už neunikl. Veřejnost však ani po nejnovějším vyjádření nebude o mnoho moudřejší.

Čtěte také

"My jsme se rozhodli, že k těm věcem nebudeme nic společně říkat," řekl Krejčík deníku Blesk a vysvětlil, že podle něj existuje jistá hranice intimity. "Aktuálně mám takový pocit, že si tady užiju jeden pěkný večer a bude mi třeba dneska večer líp," objasnil svou přítomnost mezi lidmi. 

Herec odmítl komentovat i důvody rozchodu se Stropnickým, respektive potvrdit, že došlo k nevěře. "K tomu se nechci vyjadřovat, popřel bych ty věci, na kterých jsme se domluvili," dodal. 

Témata: Daniel Krejčík Matěj Stropnický