Martin Dejdar: První slova zdrceného herce po smrti otce!

Dejdar, Martin 3

Autor: Libor Frýdl

27. ledna 2024 14:09

Ve věku 86 let zemřel otec populárního herce Martina Dejdara Vlastimil, který si se slavným synem opakovaně zahrál ve filmu. Ten mu nyní poslal vzkaz.

"Presidento-táto! Byla to ale jízda těch 85 let. Nezastavil ses skoro ani na chvíli. A jsem šťastný, že kus té jízdy jsme jeli spolu. Užil sis báječný život, a to nás naplňuje radostí v těchto smutných dnech," napsal Dejdar na Instagramu.

"Tvůj bezbřehý optimismus ti přinesl poklidný konec. Zaplať pán Bůh. A věřím, že už teď mu říkáš, co všechno by se dalo nahoře vylepšit. Připíjím si na tvůj naplněný život‼️ Tvůj nedokonalý syn Martin," dodal.

O úmrtí pana Dejdara informovala na facebooku obec Bělá. "S hlubokým zármutkem v duši oznamuji našim tenistům, že ve čtvrtek 25. ledna zemřel ve věku 86 let náš kamarád a účastník našich tenisových turnajů pan Vlasta Dejdar," stojí v prohlášení na sociální síti. 

Sám osmapadesátiletý herec, na kterého musel být tatínek neskonale hrdý, se zatím ke smutné zprávě nijak nevyjádřil. 

Pan Dejdar se opakovaně ukázal se svým synem před filmovou kamerou. Diváci si ho zejména budou pamatovat z legendární komedie Slunce, seno, erotika, ve které si zahrál vedoucího italského družstva Zolliho. Před dvěma lety se pak objevil i s vnukem Matějem ve snímku Stáří není pro sraby. 

Témata: Martin Dejdar