Maroš Kramár poprvé s novorozenou dcerkou: Fanoušci si ji pletou s vnoučetem

Maroš Kramár 5

Autor: Zdeněk Tuhý

19. června 2024 10:03

Slovenský herec a moderátor Maroš Kramár (65) se teprve před pár týdny stal čtyřnásobným otcem. Dceru Riju přivítal na svět společně s partnerkou Inou Oravcovou (38). 

Herec si roli tatínka pořádně užívá, s malou dcerkou chodí pravidelně na procházky, a i když se fanouškům se soukromým moc nechlubí, tak na Den otců udělal výjimku. Na Instagram zveřejnil společný snímek, na kterém má bílé triko a dcera Rija je oblečená do bílého body „Náš první den otců, Maroš a Rija," stojí na nápisu, který mají oba stejný. 

Pod snímkem se nahromadilo spoustu milých vzkazů a zpráv. „Jste krásná dvojka," napsala jedna z fanynek. „Vypadáte oba dobře," přidala se další fanynka.

Moderátor oblíbeného pořadu Zázraky přírody se s dcerkou poprvé pochlubil v dubnu, kdy zveřejnil snímek z procházky s kočárkem a mnoho fanoušků si tehdy myslelo, že jde o jeho vnouče. „Není nad to procházet se svým vnoučetem. Taky mě to moc baví," napsala jedna ze sledujících. Ostatní ji poté opravili. 

Čtěte také

To se zopakovalo i teď u zmíněného příspěvku na Den otců. „Jeee, už jsem vás dlouho neviděla. Tak už jste konečně děda. Ty roky tak letí. Tak ať jste zdráv a užijete si vnoučátko,“ napsala jedna z fanynek.  „To je jeho dítě, ne vnouče,“ opravili ji ostatní komentující. 

Témata: Maroš Kramár