Markéta Konvičková přiznala: Nádor se přestěhoval! Nasadila speciální léčbu

Markéta Konvičková 4

Autor: Pavel Krejčí

1. června 2024 15:11

Fanouškům Markéty Konvičkové je známo, že před nejkrásnějším obdobím života, které prožívá od narození dcery, ji potkaly vážné zdravotní problémy. Popravdě ji nikdy tak úplně neopustily. Jak se věci mají v současnosti?

V dubnu uplynuly čtyři roky od chvíle, kdy Konvičková oznámila radostnou zprávu, že je těhotná, přestože ještě o několik měsíců dříve kvůli zdravotním potížím nevěděla, jestli bude někdy moci mít dítě. Nakonec se dočkala krásné dcery Amálky.

Lékaři konkrétně zpěvačce před lety našli vzácný druh nádoru na vaječníku. Věci se ale vyvíjejí, jak ona sama prozradila. "Karcinoid se z vaječníku přestěhoval do uzlin, kde zřejmě vzniklo nějaké řečiště, proto musím brát speciální léky, které zabraňují jeho růstu," prozradila nyní deníku Blesk.

Konvičková popsala, že si každé ráno musí vzít lék. Podle jejích slov ale nejde o nic dramatického. "Hlavně to nemá žádné vedlejší účinky, podobám se sama sobě a mám energii," nechala se slyšet. "Zdravá nikdy úplně nebudu a doživotně se musím léčit, ale nejsem v ohrožení života," konstatovala. 

Témata: Markéta Konvičková