Marie Rottrová poprvé zhodnotila velký koncert v O2 areně!

Marie Rottrová 3

Autor: Pavel Krejčí

30. prosince 2023 10:06

Marie Rottrová mezi svátky zvládla velkolepý koncert v pražské O2 areně, ačkoliv přípravy na něj narušila nemoc. Téměř beze slov byl po čtvrteční show i moderátor Leoš Mareš, který se na organizaci vystoupení podílel. 

Rottrovou čekal koncert v O2 areně mezi vánočními svátky a Novým rokem, konkrétně ve čtvrtek 28. prosince. Tři týdny před vystoupením jí však zkomplikovala přípravy nemoc.

"Moji milí příznivci, od soboty se léčím z covidu. Musíme, bohužel, přeložit pár koncertů, jsem pod peřinou v teple, dělám si zábaly, piju Vincentku, vývary, manžel mi vaří čaj a zahřívá dlaň…dělám všechno pro to, abych mohla brzy zpívat a vrátit se na jeviště. Myslím na vás, své věrné diváky a těším se, že se brzy uvidíme," uvedla zpěvačka na instagramu.

Čtěte také

Tamtéž už v pátek neskrývala radost z toho, jak vystoupení v největší české hale dopadlo. "Včerejší koncert byl pro mně zážitek. A užívala si to i moje vnučka Viktorka. Děkuji za podporu všem divákům v hale!" vzkázala Rottrová.

Mareše pak ohromilo jedno z hodnocení od kritiků. "Recenze 100 procent. Wow," neskrýval moderátor údiv nad tím, že i podle recenzentů šlo o bezchybné vystoupení. 

Témata: Marie Rottrová Leoš Mareš