Marek Ztracený trestá syna na dovolené? Léto bez telefonu!

Marek Ztracený s rodinou 3

Autor: Pavel Krejčí

11. července 2024 14:34

Běží už druhý týden letních prázdnin, během nichž i známé osobnosti berou své děti na zkušenou do zahraničí. Výjimkou není ani Marek Ztracený. Syn hitmakera ale během rodinné dovolené nesmí být na mobilu. Trestá ho snad slavný otec? 

"Začíná dobrodružství," oznámil Ztracený už před několika dny na instagramu a do textu přidal i americkou vlaječku, aby bylo jasné, že dvojice vyrazila do Spojených států amerických. A na pěkně dlouho. "Táta a syn jedou objevovat svět a tvořit vzpomínky. Držte nám palce a za měsíc jsme zpátky!" prohlásil. 

Jen chvíli se ale fanoušci mohli těšit na to, že je jejich favorit bude zásobovat fotografiemi a videozáběry. Zpěvák a muzikant jim ale brzy vysvětlil, že sociální sítě bude v červenci zanedbávat.

"Snad se nebudete zlobit, že se trochu odmlčím, ale rozhodli jsem se, že tyhle chvíle nestrávíme s telefonem v ruce, ale opravdu je strávíme spolu. Tak toho využiju a dám si lehký insta-detox," vzkázal populární hitmaker.

Ztracený tedy nesebral synovi telefon, jak to dělají za trest například učitelé ve škole. Naopak je zřejmé, že spolu mají velmi pěkný vztah. 

Témata: Marek Ztracený