Marek Eben poslal dojemný vzkaz na adresu Jiřího Bartošky

Marek Eben a Tereza Kostková 2

Autor: Zdeněk Tuhý

3. prosince 2023 19:26

Herci a prezidentovy Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary Jiřímu Bartoškovi (76) se před pár dny vrátila rakovina, se kterou bojoval před devíti roky. Marek Eben (65) mu v přímém přenosu StarDance poslal dojemný vzkaz.

Moderátor Marek Eben se v sobotním osmém díle StarDance po tanci Dariji Pavlovičové a Dominika Vodičky, kteří si ke svému Slowfoxu vybrali píseň Can't Take My Eyes Off You, dojemně rozpovídal. 

„Musím vám říct, že vždycky, když slyším tuhle píseň, tak se mi vybaví jedna situace, která se opakuje každý poslední den během karlovarského festivalu, kdy se shromáždí tak deset až patnáct dívek, které pracují na festivalu – a ty obklopí Jiřího Bartošku. On si sedne do křesla a ony mu zpívají tuhle píseň. Je to velmi krásná scéna. Pevně doufám, že to ještě mnohokrát uvidím,“ sdělil Eben. 

Čtěte také

Bartoška bojuje s rakovinou znovu po devíti letech. Jak uvedla mluvčí karlovarského festivalu Uljana Donátová pro deník Blesk, herec podstupuje onkologickou léčbu.  Naposledy se Bartoška na veřejnosti ukázal 28. října, když si na Pražském hradě od prezidenta  republiky Petra Pavla převzal medaili Za zásluhy.

Témata: Marek Eben Jiří Bartoška