Marek Adamczyk: Bude z něj po konci ve StarDance muž v domácnosti?

Jenovéfa Boková, Marek Adamczyk

Autor: Pavel Krejčí

4. prosince 2023 16:05

Marek Adamczyk a jeho manželka Ewa se oba představili v letošní řadě StarDance, aktuálně už pokračuje pouze ona. A až taneční soutěž slavných osobností skončí, usedne zpátky na prkno a bude závodit. Jednoho dne se ale může slavný pár dočkat potomka. Kdo s ním zůstane doma? 

Momentálně se o domácnost zřejmě více stará Adamczyk, protože ze StarDance možná trochu překvapivě vypadl poměrně brzy. Navíc se podle mediálních informací rozhodl ukončit angažmá v pražském Divadle Na Vinohradech.

Ani s jedním ale v tuto chvíli nijak nesouvisí hypotetická otázka, kterou dostal. Týkala se budoucího rozdělení rodičovských povinností. Populární herec se podle deníku Aha! nechal slyšet, že by mu nedělalo problém jít na mateřskou.

"Přemýšlel jsem o tom a trend v dnešní době je takový, že otcové tráví více času s dětmi. Myslím, že je to tak správné. Jsou některé věci, které otec dítěti poskytnout nemůže, ale emocionální pouto, které na sebe vezme, starosti kolem dítěte, jsou dobré jak pro otce, tak pro to dítě," vysvětlil Adamczyk. 

Témata: Marek Adamczyk