Manželka Bruce Willise poděkovala fanouškům za podporu: Poslední dobou dostávala negativní vzkazy

Emma Heming Willis

Autor: Zdeněk Tuhý

20. srpna 2023 20:38

Manželka Bruce Willise, Emma Heming Willis, vyjádřila svou vděčnost fanouškům za povzbuzující slova, která jí adresovali poté, co byla u jejího manžela diagnostikována demence. Přestože však dostala i několik negativních komentářů, rozhodně si cení podpory, kterou od fanoušků dostala.

Emma Heming Willis poděkovala svým fanouškům za milá slova povzbuzení poté, co u Bruce Willise byla diagnostikována demence.

Avšak čtyřiapadesátiletá žena rovněž sdělila, že jí dorazily i nepříjemné zprávy od fanoušků, jež označila za „štvavé“.

Emma ve čtvrtek na Instagramu poděkovala fanouškům za jejich podporu a řekla, že zůstane odolná i přes tyhle negativní zprávy.

Ve videu řekla: "Takže chci jen říct, že jsem zaznamenala neuvěřitelné množství povzbudivých zpráv, které jsem během posledních pár dnů dostala od mnoha  partnerů v podobné situaci, kteří se mnou sdíleli své poznatky a zkušenosti z minulosti."

"Byly tam také určité posměšky, ale to jsou lidé s názorem versus zkušenostmi a tyto dvě věci jsou velmi odlišné."

Brucova manželka si posměšných zpráv nevšímá a soustředí se hlavně na ty, kteří jí pomáhají a sdílí s ní své zkušenosti.

Aktuálně není k dispozici žádný lék proti demenci a hercova manželka vysvětlila, že pro ni je jediným paprskem naděje pečovat o zdraví našeho mozku a snažit se předejít rozvoji tohoto onemocnění.

Od fanoušků dostala mnoho povzbudivých vzkazů.  "Ahoj. Byl jsem ve vaší kůži a vaše reakce na zlé lidi je tak laskavá a půvabná. Měla byste na sebe být velmi hrdá," napsal jeden z fanoušků. "Emmo, jsi síla a inspirace," přidal se další.

Témata: Emma Heming Willis