Madonna svým fanouškům pořádně pohnula žlučí. Takhle je na koncertě "podrazila"!

Madonna 5

Autor: Libor Frýdl

16. října 2023 19:54

Opakovaný vtip není vtipem, říká se, a fanoušci Madonny mají rozhodně důvod k nevoli, kterou na sociálních sítích své oblíbené zpěvačce projevují. Už podruhé se totiž stalo, že na její vystoupení museli čekat o hodinu a půl více. A díky tomu musel být koncert ukončen před tím, než zazněly její populární hity.

Nejde o to, že by fanoušci na svou oblíbenou zpěvačku nepočkali ochotně. Problém je ten, že už druhé vystoupení v rámci turné Celebration, které začalo minulý týden v Londýně, muselo kvůli jejímu pozdnímu příjezdu předčasně ukončit. Fanoušci jí tak odkazují: "Tohle není to, za co jsme zaplatili spoustu peněz!"

Zpěvačka vystupovala v londýnské O2 Aréně, když její vystoupení ve 23.00 londýnského času náhle skončilo a do konce jí chyběly ještě čtyři písně. Jednoduše je fanouškům už nepředvedla.

Show byla přerušena, protože již přesáhla čas, kdy začíná platit noční klid. Koncerty musí skončit od pondělí do soboty 23:00 a v neděli nejpozději ve 22:30.

Po písni Rain londýnský koncert náhle skončil, přičemž fanoušci přišli o šanci slyšet Like A Virgin, Bitch I'm Madonna, Holiday a finální Celebration.

Zuřiví fanoušci poukázali na to, že Madonna by měla čas dokončit svou dvouhodinovou show, kdyby se objevila na pódiu dříve než po hodině a půl čekání. 

"Madonno, prosím, začněte o něco dříve na svých dalších dvou vystoupeních v O2 aréně! Zkrátit konec a zklamat vaše věrné fanoušky je nefér! Všichni víme, že porušujete pravidla, a když tak učiníte, zaplaťte pokutu!" zlobil se fanoušek na sociální síti X

Témata: Madonna lékaři