Madonna je opět sama! Rozešla se s dalším partnerem!

Madonna 4

Autor: Libor Frýdl

31. května 2024 20:51

Legendární zpěvačka Madonna v březnu loňského roku oznámila, že tvoří pár s americkým sportovcem Joshem Popperem. Aktuálně to však vypadá tak, že jejich láska je definitivně minulostí.

V únoru loňského roku se začaly objevovat informace o tom, že se legendární Madonna zahleděla do bývalého hráče amerického fotbalu a aktuálně boxera Joshe Poppera. O měsíc později svůj vztah potvrdila, když na svých sociálních sítích zveřejnila společné záběry. 

Během víkendu se však veřejnost dozvěděla překvapivé zprávy. Podle The US Sun se totiž jejich společné cesty se rozdělily.

Zdroj z jejich okolí prozradil, že kamenem úrazu byl fakt, že měli na sebe příliš málo času. V posledních měsících Madonna cestovala po světě v rámci svého turné s názvem Celebration Tour.

"Madonna v posledních měsících viděla Joshe velmi málo, protože měla hektický program. Jejich láska postupně zhasla. Není mezi nimi žádná špatná krev, stále se mají rádi. Jejich vztah je však v tomto momentě nereálný, nicméně stále zůstávají kamarádi," uvedl zdroj. 

Témata: Madonna