Lucie Vondráčková zlomí Polívkovi srdce? Neříkám, co lidé chtějí slyšet!

Zdeněk Polívka a Lucie Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

11. července 2024 13:39

Lucie Vondráčková zase jednou prokázala, jak velkou realistkou je. Podle všeho si totiž ve 44 letech uvědomuje, že má svůj věk a nějaké limity. O poznání hůř to ale může vstřebávat její současný životní partner. 

Vondráčková má dva syny z předchozího manželství s hokejovým útočníkem Tomášem Plekancem a nedávno na instagramu demonstrovala, jak se do péče o chlapce zapojuje i její tatínek. 

Tatínkem by se možná jednoho dne rád stal i její současný partner Zdeněk Polívka. Počítá s tím i jeho slavnější partnerka. "Samozřejmě, že bude chtít založit rodinu. To já nebudu k mání," prohlásila jednoznačně podle Aha!. 

Herečka a zpěvačka tak dala jasně najevo, že se na nynější vztah nijak neupíná. "Takže jsem mu už nabídla, že až tedy založí tu rodinu, tak jim třeba budu hlídat? Nebo budu učit jejich děti francouzsky," svěřila se.

MMA zápasníka to pochopitelně dráždí. "Vždycky když to říkám, tak ho to dost štve, ale má vedle sebe ženskou, která už dávno neříká věci, které chtějí lidi slyšet," dodala Vondráčková.

Témata: Lucie Vondráčková Zdeněk Polívka