Lucie Vondráčková už jednou nabídku do StarDance dostala. Proč ji tehdy odmítla?

Lucie Vondráčková 3

Autor: Libor Frýdl

19. dubna 2024 18:50

StarDance 2024 nabrala v posledních dnech opravdu reálné obrysy, když Česká televize nejprve odhalila identitu deseti slavných tváří a posléze i deseti profesionálních tanečníků. V první skupině je i Lucie Vondráčková. 

Ani ona zatím neví, s kým ji produkce spárovala. Složení párů zůstává poslední neznámou. Vondráčkové se každopádně mohlo ulevit alespoň v tom směru, že už o své účasti může mluvit. Spekulace o jejím angažmá se totiž vyrojily již před oficiálním oznámením. 

Členka slavné rodiny nyní prozradila, jak byla televizí oslovena. Přiznala známou věc, že jednou v minulosti už nabídku dostala. "Ozvou se vám. Nabízeli mi to už před x lety, ale já se tehdy trochu lekla těch náročných příprav, protože jsem do toho ještě zkoušela divadlo," uvedla pro server idnes.cz.

Teď se podle svých slov bojí ještě víc. "Už mám tělo daleko bolavější, času ještě méně a dvě děti, ale jdu do toho. Proč si nepočkat na tu těžší variantu, že? Mirek Dlouhý mi vždycky říkal, že nemám stahovat kalhoty, když brod je daleko. Tak se toho držím," dodala.

Kromě Vondráčkové se v podzimní třinácté řadě StarDance objeví například herci Filip Blažek a Oskar Hes, zpěvák Ondřej Ruml nebo herečka Jana Paulová. 

Témata: Lucie Vondráčková StarDance