Lucie Vondráčková se vzepřela diktátu? Vzkaz všem ženám a matkám!

Lucie Vondráčková 5

Autor: Pavel Krejčí

5. září 2023 11:00

Termín komfortní zóna je v poslední době velmi populární a díky Slovákům zazněl i v souvislosti s Lucií Vondráčkovou. Naši sousedé s ní totiž udělali rozhovor a populární umělkyně se rozpovídala. 

Vondráčková se svěřila, že ze své komfortní zóny vystupuje stále častěji. "Po dvou dětech je, myslím, žena mnohem uvolněnější a nebojí se ukázat," vysvětlila pro Nový Čas maminka dvou chlapců, jejichž otcem je její bývalý manžel, hokejista Tomáš Plekanec.

"Svoje tělo máme my ženy rády, protože je geniální a dalo nám naše děti. Ráda bych touto cestou vzkázala všem matkám a ženám, aby si nenechali nic diktovat od svého okolí. Aby si šli svou vlastní cestou," pokračovala herečka a zpěvačka.

Čtěte také

"V tom je velká svoboda a to se, samozřejmě, projevuje ve všem, co děláte. Tak to mám teď nastavené i já osobně," dodala Vondráčková.

Pravdou je, že ona se vzhledem ke svým dvěma profesím ani nemůže bát ukázat, protože veřejná prezentace je zkrátka v popisu její práce. A jak víme, v poslední době si toho naložila opravdu dost. K hudbě a divadlu totiž přibrala i roli v nekonečném televizním seriálu Ulice. 

Témata: Lucie Vondráčková